| Erika11 a întrebat:

De curand mi-am facut un site... cum as putea creste numarul vizitatorilor?

10 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Promoveazal pe facebook sau roaga o pagina sa ti-l promoveze si in schimb ajuti si tu pagina cu ceva.In ziua de azi pe facebook poti promova cel mai bine ceva.

| fuzzer a răspuns:

Faci publicitate, dai site-ul prietenilor, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi si mie site-ul sa vad cum e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Erika11):

Ciudatel site, nu inteleg nimic din el...

| OMGisBrainiac a răspuns:

Pai prima data ii trebuie publicitate... eu in locul tau l-as fi pus aici sa vad cam ce ai pe el si ti-as fi zis deoarece si eu am fost administrator pe un site...

| c0rtez a răspuns:

Indexeaza-l la google

| Erika11 explică (pentru c0rtez):

Cum?

| c0rtez a răspuns (pentru Erika11):

Ti-l pot indexa eu adica va fi gasit usor pe google.trimite pm cu id de mess