| Erika11 a întrebat:

De curand mi-am facut un site... cum as putea creste numarul vizitatorilor?

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Eu scriu articole le postez pe site ci am cuvinte cheie incluse cu care sunt indexat si lumea vine la mine pe site. eua sa fac. am imahara.ro si ulei masline.info

| Erika11 explică (pentru Oviiyy):

Cum pot sa am si eu cuvinte cheie?

7 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Poti face reclama pe diferite site-uri si forum-uri.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Trimite-le un link prietenilor pe Yahoo Messenger.
Succes!

| Oviiyy a răspuns:

Salut. ovidiu ma numesc. da-mi adresa site-ului tau sa te pot ajuta. prin cuvinte cheie poti creste numarul vizitatorilor. eu am 2 site-uri si in 2 saptamani pe unul din ele am ajuns sa am 850 de vizitatori dar m-am ocupat de el. o adresa ceva sa putem colabora si te ajut. bafta multa

| Erika11 explică (pentru Oviiyy):

Nu cerd ca pot pune cuvinte cheie deoarece l-am facut cu weebly...
Acum lucrez la un alt site(la fel ca si respectivul).
http://bestonlinegame1.weebly.com
Mersi! Bafta si tie!

| Erika11 explică:

Am rezolvat....Am gasit cum sa-mi pun tag-uri...
Mersi! Bafta!

| Oviiyy a răspuns (pentru Erika11):

Nu este totul, dar daca te multumeste eu nu mai zic nimic