| RyGoLeTa a întrebat:

De curand nu a mai mers Google Chrome si l-am dus la un baiat sa vad daca are virusi,sa mi-l faca sa mearga,el mi-a bagat in loc de Chrome,Mozilla Firebox, intrebarea mea este cum pot intra pe facebook? dau click pe Mozilla scriu sus google si la google scriu facebook si cand dau la Bine ai venit... nu merge si zice ca, conexiunea nu este sigura sau ceva de genu.Va rog frumos daca puteti sa ma ajutati, funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

In bara de sus scrii direct facebook, da clik in dreapa jos pe ora de afisaji si vezi daca corespunde cu, ziua luna anul in curs

14 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai seteaza in Mozilla -> In bara de instrumente selecteaza Tools (Unelte)->Options.LA Home Page (Pagina de start) modifica cu https://www.google.ro/ click pe OK.
Da un restart la browser.
Acum regleaza data si ora la pc (sunt in urma) si apoi intra pe facebook.
Bafta!

| WR104 a răspuns:

Si nu te pricepi sa instalezi Chrome?
Incearca cu Internet Explorer daca nu merge cu Mozilla.
De ce nu tastezi sus din prima facebook.com, poate merge asa.
Succes!

| RyGoLeTa explică (pentru WR104):

Am avut Google Chrome si nu a mai mers, Acum am Mozilla.
Multumesc mult chiar a mers, am mai incercat dar am scris decat facebook dar fara.com O seara placuta!

| WR104 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Pentru putin, numai bine.

| RyGoLeTa explică (pentru WR104):

Si tie la fel numai bine, sanatate ca ii mai buna decat toate.

| WR104 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Sanatate, sigur ca da, sanatate mult si tie.

| RyGoLeTa explică (pentru WR104):

Multumesc la fel! O seara placuta!

| spaghetty a răspuns:

Oh my GOD
Cum e posibil sa duci Google Chrome la reparat?laughing)))))
Cum sa duci browserul la elrolling on the floor.Si cum naiba sa nu stii sa umblii pe mozzila What the FUCK!

| RyGoLeTa explică (pentru spaghetty):

Am dus calculatorul{unitatea} pentru ca avea si virusi, daca tot era la el mi-a schimbat si browser-ul.

| spaghetty a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Dar tu ai spus ca google chrome avea virusi si ca ai dus chrome la reparatrolling on the floor

| RyGoLeTa explică (pentru spaghetty):

rolling on the floor)

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ai dus GOOGLE CHROME la un baiat ACASA.
Oh God, Jesus, help me.
GOOGLE CHROME e un BROWSER!
Cum naiba sa duci browserul la el?
E UN PROGRAM!

Iti faci log in.

| bassmusic a răspuns:

Seteaza ORA la PC!

| Zuzu741 a răspuns:

Incearca sa deconectez internetul si sa il activezi iar happy