| ionutalecs a întrebat:

Sall all folosesc mozilla firefox si cand intru pe facebook si vreau sa ma joc un joc de ex paddle pal imi zice ca conexiunea nu e sigura dar daca intru cu opera merge

ce sa fac sa mearga iar mozilla ca pana acum mi-a mers

Răspuns Câştigător
| Dodooooo a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri pe Facebook la Securitate si sa dezactivezi Navigarea securizata happy. Nu sunt sigura ca va merge dar eu am avut aceeasi problema si a mers

5 răspunsuri:
| Adriankuala a răspuns:

Foloseste ccleaner si curatal putin de cookies ai acceptat un certificat scazut probabil

| Aalliinnaa1000 a răspuns:

Daca nu iti mai merge poti descarca Google Chrome! happyhappyhappy

| ionutalecs explică:

Dodo58 mersi mult

| Dodooooo a răspuns (pentru ionutalecs):

Pt nimic kiss. Am trecut si eu prin asta big grin

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut.Solutia ta e urmatoarea : Ora si data sunt implicite si de aceea nu iti merge.Seteaza ora si data de la calculator si ai sa vezi ca o sa iti mearga. Funda? cu alte probleme legate poti sa imi tr mesaj aici.Te salut!