| Ander000 a întrebat:

Buna...
De mai bine de o luna nu mai merge sa gasesc nicio piesa pe care o caut la story pe Instagram. Nu găsesc niciun artist pe care il caut si imi apar numai piese de tip jazz, rock si altele. L-am dezinstalat, instalat iar de câteva ori, actualizat si tot nu gasesc nimic. Daca stiti voi ce as putea sa fac, le-am dat feedbackuri in prostie si nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este profil de Instagram personal sau l-ai trecut pe business(professional)?
Settings> Account> Switch to Personal Account.

| Ander000 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, a mers cum ai spus?❤️❤️❤️❤️