| laurica2001 a întrebat:

De mult timp mă chinui să aflu ce deosebire se află între camerele adevărate și cele false... Nu știu dacă m-am exprimat bine, dar sper că înțelegeți. Prin cele false mă refer la „știfturi„.

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Cele false vad putin mai urat sau vad asa mai inchis.Ca sa iti dai seama compara 2 telefoane de acelasi fel ex Sony Ericsson u51 original si unu copie si iti vei da seama. acum depinde si de copie sunt unele copii aproape la fel de bune ca originalul.

| laurica2001 explică (pentru LDCCristi):

Iti mulțumesc enorm pentru răspuns.

1 răspuns: