| VranceanuTania a întrebat:

Buna!
Deci ma jucam Gta si am dat pe shift sa alerge mai tare.Cred ca stim cu totii ca daca apasam mult pe shift se blocheaza tastele...Si m-am enervat deoarece mereu trebuia sa restartez calculatorul, asa ca am schimbat setarile acelea pentru taste de la rubrica "Accessibility Options"(scuze daca nu am scris corect denumirea) din Control Panel.
Cand am intrat pe Google am avut surpriza neplacuta de a vedea ca daca apas pe o tasta nu se repeta.
As vrea sa imi spuneti ce optiune sa bifez in "Accessibility Options" pentru ca tastele se se repete cand apas mai mult pe ele.
Dau FUNDA celui care ma ajuta.winkingwinkingwinking
Am spus ca dau FUNDA? laughing
Da! big grin

2 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Pai schimba la loc ce ai schimbat.

| VranceanuTania explică (pentru Lexi888):

Pai chiar asta e problema! Nu mai stiu ce am schimbat... crying