| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.
Am o problema cu Gmail-ul pe telefon. Samsung.
Nu primesc notificari. Daca verific, vad ca am mailuri primite. Imi arata 1-5 mailuri in "primite". Cand incerc sa deschid, spune "nu aveti nimic in primite". Toate permisiunile sunt active.
Daca intru pe pc, le gasesc si le pot citi.
Am avut un mail creat pe pc pe care il foloseam si pe telefon. Acum, am creat un alt mail, direct pe telefon. Am aceeasi problema. Care este cauza si cum se poate remedia? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vezi in Setări daca se sincronizează cu noul cont de Gmail.

| 6547756 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, este sincronizat. Desi am vrut de data asta sa evit legatura cu pc-ul, crezand ca asta e problema.

| darrio2007 a răspuns (pentru 6547756):

Deci ai rezolvat problema?

| 6547756 a răspuns (pentru darrio2007):

Asa am crezut. Partial merge, dar nu e rezolvata total. Nu merge ce e mai important. M-am hotarat sa merg la un service.

| darrio2007 a răspuns (pentru 6547756):

Ok.Succes!