| DaiiMitsi a întrebat:

doresc sa`mi comand o husa pentru s3-ul meu.dar husa mult dorita am gasit-o doar pe site-ul amazon.com,este din America are sectiunea Romania, dar zice ca adresa nu este buna poate nu stiu eu sa comand de pe un site din afara, ma ajutati puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce nu mergi la un magazin de telefoane si acolo spui ce telefon ai si iti dau aia husa.

| DaiiMitsi explică (pentru T0T):

Nu gasesc husa 3D cu Batman

| RobertMoon a răspuns:

Poate nu fac si livrari in Romania chiar daca e la sectiunea aia iti dai seama ca nu trimite nimeni tocmai din America o husa de telefon...

Răspuns utilizator avertizat