| Raul_Teodorescu_1995 a întrebat:

este bun acest pc pentru gaming? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/602754/ as vrea sa stiu daca merg jocurile noi la ultra,ex:mw2, fifa 13, battlefield 3, hitman absoultion.

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

La ce rezolutie te joci?, ca de ex pe 1280x1024 le joci pe ultra si cu 7770/gtx650ti,iar pe 1920x1080, este recomandat acel 660

4 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Iar daca te joci pe rezolutii medii, as zice i5+7750/7770,dar daca te joci pe full hd i3+7850/660/660ti big grin
PS: 7850-u il gasesti la 800 ron, dar tot mai bun e 660-u, nu cu mult da e mai bun

| ScurtelEDoctor a răspuns:

Iti trebuie neapărat sursă aşa scumpă?, cât despre hard e cam slăbuţa firma

| CataliNN21 a răspuns:

Tu ai facut wishlist? Te intreb pentru ca acele componente trebuie sa se potriveasca, adica placa de baza, cu ramul si etc.

Componentele mi se par foarte bune, mai ales acea placa video.

| Raul_Teodorescu_1995 explică (pentru CataliNN21):

Nu eu..cineva care se pricepelaughing, se potrivesc.