| MHems a întrebat:

Ieri stăteam la PC, şi deodată se aude un zgomot puternic provenit din unitatea centrală a acestuia. Cred că era ventilatorul, dar de ce se auzea aşa de tare, e vreo problemă? Ofer fundă.

3 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Probabil e prea mult praf.
Si ventilatorul de la pc-ul meu scoate sunete de parca-i motor, dar stiu ca e plin de praf si nu ma obosesc sa-l curat.

| TheMargean a răspuns:

Ia uita-te si verifica suportul de la radiator. Este un chenar de plastic in jurul procesorului! Posibil sa fi plesnit!

| MyLiveIsMusic a răspuns:

Da, ar putea fi o problemă. Poate să aibă praf. Încearcă să-l deschizi şi aspiră-l. Baftă!