| WiPi a întrebat:

am si eu o problema... sper ca ma puteti ajuta happy
Am dat cu sutul in unitate ieri si a inceput sa scoata vetilatorul un zgomot urat... de parca ar fi tractorhee hee dupa am dat cu pumnu sa termine ca se aude tare si o inceput si mai tare straight face ce ar trebui sa fac ca sa se auda din nou normal unitatea?straight face

11 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Unitatea nu e loc de dat cu sutul sau pumnul... Daca vrei incearca peretele si sigur in incercarea ta peretele nu va pati nimic. Probabil ai scos ventilatorul de pe axa lui, trebuie desfacuta unitatea si vazut cum si unde s-a miscat. Si repus la loc. Cu blandete.

| Pământul a răspuns:

Trebuia sa'i tragi un sut, nu un pumn ca s'o rezolvi. Acum da'i un pumn, apoi un sut, in cealalta parte a ei, ca sa le anulezi pe celelalte.

| RainDrop a răspuns:

Da-i 2 perverse de la Tg. Ocna.
Du-te la reparat, si nu mai fa asa reactii.

Răspuns utilizator avertizat
| buubuu a răspuns:

Am patit si eu asta
daca vezi ca nu se rezolva cu pumni.suturi in continuare
desfa carcasa.si uitete la ventilator ca au cazut niste fire in placutele alea si de aia face zgomotul acela.
incearca sa prinzi sau sa pui cumva firele sa nu se mai atinga de ventilator
pusi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaii, cu ciocanul se da, nu cu pumnul. ii dai una deasupra si cate una pe laterale.doua trei zile, pana se invata. dupa aia nu mai ai nevoie nici de tastatura.merge direct cu palma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi mai face si mie... la un moment dat o sa se opreascawinking... ar trebui sa nu te sperii si sa bagi niste muzica daca te deranjeaza

| WiPi explică:

Ba eu vreau sa rezolv problema nu sa macelaresc unitatea rolling on the floor)))))

| kissmealiss a răspuns:

Data viitoare dai cu ceva care doare du-te la reparat de acum

| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

Mai dai si o palma, s-ar putea sa mearga.

| cristian_6356 a răspuns:

Nu