| Ruben04 a întrebat:

imi recomandati ceva telefoane bune de la Samsung?
sa nu fie prea scumpe. big grin deci pana la 400 ron big grin

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Eu de curnand mi-am luat un Samsung s5560 si sunt foarte multumita de el! Are camera de 5 megapixeli + blit. Telefonul e destul de rezistent, deoarece l-am scapat de vreo cateva ori jos pe asfalt si are doar o mica zgarietura pe ecran, care daca pun folie nu se observa!

Mai multe aici: http://www.samsung.com/......A-features

Pret: 425 RON - 954 RON

Merita!

12 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Samsung galaxy s2 la abonament happy

| Wokez a răspuns:

Samsung star s5230

| TudyCFR a răspuns:

Samsung s5610 Am eu si mi se pare foarte reusit ti-l recomand pentru fara android cu androit as spune ( in bani aia ) ar fi
Samsung Galaxy Y Pro.

| Bizzle a răspuns:

Tias recomanda un Samsung Ch@T 335 e 339 lei pana in 400winking

| Ruben04 explică:

Dar nu are android...si as vrea ceva cu android...eu ma m gandit la mini big grin ce zici? nu e bun?

| Ruben04 explică:

Cumva se mai numeste si Samsung gio?

| Ruben04 explică:

Mersi tuturor de pareri big grin o sa aleg un mini 2 big grin

| Eli2000 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace cu abonament, Samsung Galaxy Ace Plus, tot cu abonament. Eu am Samsung galaxy ace si este fain, mai ales ca merg multe jocuri pe el.

| Ruben04 explică (pentru Eli2000):

Stiu.dar am uitat sa specific fara abonament big grin

| ViK1nG a răspuns:

Samsung GTS5610 chiar vind un asa telefon doar ca in lei. 1800 lei

| Alexa1495 a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s 2 si e foarte bun!