| VampyYuki a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog de ce nu-mi mai pot accesa id-ul de messenger? Nu mi-a schimbat nimeni parola deoarece nimeni nu o stie. De fiecare data cand incerc sa intru imi zice ca nu am conexiune la net. Dar nu e deloc adevarat. Netul merge chiar bine! Si daca incerc sa intru pe alt ID se intampla la fel. Help please! Dau fundaaaaaaa!

7 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Deschizi messu fara sa bagi id sau parola, dupa care dai sus in colt la messenger si apoi click pe Conection Prefernces dupa care bifezi pe "Connect via a proxy server " dai ok, dupa care incearca sa te loghezi.

| ConducereaLumi a răspuns:

Uita-te la imag asta:

http://i42.tinypic.com/34snr0m.jpg

si zi-mi daca asta e problema ta... daca da te pot ajuta :D

| ConducereaLumi a răspuns (pentru ConducereaLumi):

P.s. da mesaj ca eu nu prea's pe faza

| VampyYuki explică (pentru ConducereaLumi):

Da cam asta mi se intampla si mie -_-. L-am dezinstalat si apoi l-am instalat din nou ieri. Totu' o fost ok pana astazi. Acum nu mai mere straight face.

| ConducereaLumi a răspuns:

:)) e de la ceas trebuie fixat pe data actuala

incearca aici sa vezi poate intelegi e videoclipul lui var'miu

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LnTZnbZfH_g

daca nu intelegi iti zic mai simplu si USOR CA DATA/ORA/LUNA/ANULMINUTUL trebuie fixate corect ca sa poti intra

| aleahimk a răspuns:

Buna! Ai incercat sa il dezinstalezi si sa instalezi alta versiune?

| nane123 a răspuns:

Daca iti marge bine fb-cul inseamna ca ai o problema cu modemul asa am si eu, dar eu intru pe http://www.ystatus.ro/online-mess.php sper sati meargfa pe viitor :*