| GeoXoXo a întrebat:

Imi spuneti va rog cum pot face poze cu webcam-ul?batting eyelashes.

6 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Depinde ce tip de webacm ai.Intra acolo unde te vezi unde filmeaza si cauta take photo sau photo.De exemplu la mine are camera un buton pe care apas!

| GeoXoXo explică (pentru AdelinGrigorescu):

Si eu am un buton, dar nu se intampla nimic cand apas pe el sad

| elenutzadragutza30 a răspuns (pentru GeoXoXo):

Dar ai conectat camera si intra in iconita depe deskop daca camera ai instalato de la inceput

| strawbbery98 a răspuns:

Buna.trebuie sa aiba un buton web-ul daca nu vezi pe sus, pe la setari ca iti apare ceva cu facut poze.

| GeoXoXo explică:

Nu se intampla nimic cand apas pe el :-

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Daca il ai instalat in calculator programul intri in el dar vezi ca camera sa fie conectata si apesi (vezi ca are camera un buton sus la spate apasa pe el si iti va aparea pe ecran o fereasta )asa faci o poza! spor la lucru! funda?happy:X