| anonim_4396 a întrebat:

mesajele private de pe facebook acelea cu care vorbesti cu cineva in chat pot fi citite si de altcineva? adica normal ar fi nu, dar nu stiu si se pot sterge definitiv?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Din moment ce sunt private nu le poate vedea altcineva, si sigur ca pot fi sterse cu optiunea clear window!

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Da se pot sterge, si nu pot fi citite de nimeni.

| al3xander a răspuns:

Prietena, acum nimic numai e privat. nu le pot citi eu, nu le poate citi altul dar cineva tot are acces la ele. site-ul de la FB e securizat, asta inseamna ca tot ce trimiti si primesti la el nu poate fi vazut decat de FB insa cineva de acolo le poate vedea. mesajele sterse definitiv sunt sterse doar pentru tine, ele raman undeva. pe internet numai exista nimic privat.

| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Mesajele private nu pot fi citite decât de tine şi de persoana respectivă. Se pot şterge. Dai la "conversaţii" sau m"mesaje", nu ştiu cum îţi apare ţie, şi dai pe "acţiuni" şi acolo îţi arată "şterge mesaje" sau "şterge firul de conversaţie". Baftă!

| vatasanumaria a răspuns:

Pot fi citite doar de tine.