| EramLaDiscoteca a întrebat:

Buna,mi-am cumparat un mouse pentru ca m-am saturat sa folosesc mouse-ul de la laptop,dar cand l-am conectat nu facea nimic, ce fac gresit daca fac ceava gresit.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Incearca-l la alt pc iar daca merge ai o problema tu cu mufa de la pc tau.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astepti pana iti apare ca se instaleaza sau citesti instructiunile manualului de la mouse. In mod obisnuit isi da drumul cand il bagi in usb.

| EramLaDiscoteca explică (pentru mgtow):

Da,am incercat, inca o informatie, pana acum am folosit un al mouse Apple care nu ii merge roata

| mgtow a răspuns (pentru EramLaDiscoteca):

Si ce problema ai ca sa stiu la ce te referi.

| EramLaDiscoteca explică (pentru mgtow):

Cand conectez noul mouse, nu functioneaza de loc

| EramLaDiscoteca explică (pentru mgtow):

La laptop-ul lui mama merge noul mouse

| mgtow a răspuns (pentru EramLaDiscoteca):

Incearca-l la alt pc iar daca merge ai o problema tu cu mufa de la pc tau.