| Aly1864 a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul. Vreau sa imi schimb numele, dar deja l-am schimbat de prea multe ori si nu ma mai lasa. Ce pot face ca sa il pot schimba din nou? Funda :*. Raspuns urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| AnnaMaria27 a răspuns:

Cunosc si eu o persoana care a avut problema ta, dar nu a reusit sa faca nimic si a gasit ca ultima solutie sa isi faca cont nou pe facebook sad

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Nu prea exista o varianta. Deja ti-ai epuizat toate incercarile. Fa-ti un cont nou si vei scapa de necazuri.Ai grija cum folosesti sansele si acolo.

Multa bafta!