| CocuUu a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul. Inca nu a expirat garantia dar nu gasesc factura. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O idee ar fi sa mergi la magazinul de unde l-ai cumparat ---daca au eliberat factura, ar trebui sa o gaseasca in baza lor de date.

| GheniusV a răspuns:

Te duci de unde ai luat telefonul si ii zici domne mi s-a stricat, si garantia nu o am, imi poti da alta? sau o copie ca ei trebuie sa aiba o copie sau ceva tongue sper ca te-am ajutat! FUndita?big grin

| CocuUu explică (pentru GheniusV):

Garantia o am.

| GheniusV a răspuns:

Le-o ceri lor mai, ca ei trebuie sa aiba o copie 100%