| CorNNeL a întrebat:

nu imi merge CD-romul adica bag CD-ul si nu il citeste, daca vreua sa-l scot nu merge, daca dau restart merge, de ce oare va rog,

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Poate ca e virusat sau e stricat...

| CorNNeL explică (pentru Morphines):

Ce este virusat pc-u sau ce?

| CorNNeL explică (pentru CorNNeL):

Incerc diseara sal aspir daca nu merge i reinstalez windowsu. Dau funda maine

| Morphines a răspuns (pentru CorNNeL):

CD-ul

| ShadowDancer a răspuns:

Mai intai verifica cd-ul, daca e super zgariat sau deteriorat normal ca nu merge. Daca bagi un cd nou nout in unitate si face tot asa posibil sa fie de vina cd-romul. Dar, poate fi si o problema de soft. Banuiesc ca te referi la cd-rom din PC.

| CorNNeL explică (pentru 400kg):

De curand i-am dat restart si l-am deschis cd-romu, iar l-am inchis iar iar am deschis cd-romu si vad ca acum se deschide bine, si il si citeste, oare ce o fi

Răspuns utilizator avertizat
| Believe312 a răspuns:

Incearca sa il cureti de praf. Adica desfal de si aspiral