| anonim0006 a întrebat:

Nu îmi recunoaște Windows 7 Ultimate boxele(se aude doar acel beep înainte de Bios și un pârâit)! Ce pot să fac? Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista fraza nu-ti recunoaste windows 7 boxele. Vezi ca firul care intra in pc sa nu fie deteliorat, vezi sa ai driver-ul de sunet instalat corespunzator, sau poate cum spui tu, de obicei acel beep anunta ca ceva o componenta din pc este stricata.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Cred ca nu iti recunoaste placa de sunet, reinstaleaza-i driverele.

| marcelyny a răspuns:

Placa de sunet e arsa

| liviutu a răspuns:

Vezi ca sonorul monitorului sa fie la 0