| anonim0006 a întrebat:

Nu îmi detectează calculatorul boxele(se aude doar beep-ul acela înainte de Bios și un pârâit,nimic mai mult)! Placa de sunet am testat-o cu un program si are sunet foarte bun, iar driverul mi l-a instalat Windows-ul(High Definition Audio Device).Din calculator am testat toate variantele.Dau fundiță doar celui care mă va ajuta să remediez problema!

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Urmeaza pasi

| jhonny999 a răspuns (pentru jhonny999):

My computer/Proprietati /Hardvare /Device Manager/cauta in lista Driver audio
daca la controler audio apare un semn galben, inseamna ca driverul audio din Windows are lipsa controlerul audio.

| anonim0006 explică (pentru jhonny999):

Am făcut asta de un milion de ori