| RalucaaaAdda a întrebat:

Nu-mi merge apliatia "Magazin Play" pe tableta [All view]. Cand vreau sa descarc ceva imi spune "Eroare la recuperarea informatiilor de pe server.[RPC:S-5:AEC-0]. Ce trebuie sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Pavelito a răspuns:

Păi, ești victima acestor reclame stupide care încurajează lumea să cumpere tablete și smartphone uri de la EBoda, Allview, Serioux care nu au support și care nu sunt recunoscute de Google și de dezvoltatori. Probabil, în curând vor face un pact ca să intre utilizatorii de tablete românești pe Market Play până atunci...

| RalucaaaAdda explică (pentru Pavelito):

Mersi mult.

| Pavelito a răspuns (pentru RalucaaaAdda):

Nici o problemă, încearcă să te descotorosești de firmele românești!