| DarkieDark a întrebat:

Nu stiu daca ati patit si voi,dar mine nu mi se mai incarca anumite pagini si imi zice ca nu am net, cu toate ca am(pe google de exemplu merge). Aveti idee de ce?

Răspuns Câştigător
| xereth a răspuns:

De unde ai internet? RDS/RCS, Vodafone, Digi.etc?
Eu am de la RDS si mi se mai intampla. Jumatate de ora merge(aprox jumatate de ora) si dupa se opreste si trebuie sa il pornesc din nou.O cunostinta din domeniu a zis ca si ei i se intampla si are net de la Vodafone...so..idk..dar sper sa se rezolve.

1 răspuns:
| ThePuffy a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, habar nu am de ce.