| gherry a întrebat:

Salut! Am observat că uneori nu mi se încarcă anumite pagini pe internetul de la Digi. Am FiberLink 500. De exemplu, astăzi nu a mers Youtube-ul și Instagram-ul. Aveți niște soluții? Vouă vi se întâmplă asta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se mai intampla cateodata ca unele site-uri sa fie inaccesibile, pentru o perioada de timp.
Daca alte site-uri se incarca, atunci este problema cu site-urile accesate (calea tastata gresit sau probleme cu linia de internet pana la server.
Daca nici alte site-uri nu se incarca, atunci e problema cu conexiunea la internet (calculatorul /telefonul, router-ul, eventual conexiunea la furnizor).

| gherry explică (pentru Bula):

Nu se întâmplă la toate. Mulțumesc pentru răspuns, dar pe date merge și de aceea întrebam.

1 răspuns: