| Ioan_NeluNelu_1957 a întrebat:

Buna
O Problema mare la navigat sau la descarcat
eu ma duc pe Windows 7 deja instalat scriu "update" Check for updates, Aero Windows 7, dar merge foarte greu Windows Update,
acum intr pe site sa navigez pe Chrome dar nici asta nu vrea, ma duc sa verific sa ma duc pe Task Manager sa il inchid si eu din windows deschid din nou, pe Windows Update scrie Not Responding, iar apoi "Some updates were not installed" inseamna Canceled Not Respoding din cauza ca merge foarte lent windows-ul

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ala care a instalat windowsul nu ti-a spus asta

Răspuns utilizator avertizat