| AbcDaBcDe a întrebat:

Hei TPU deci mi-am instalat de curand windows xp dar mai nou cam ca windows vista si imi tot apare jos in dreapta o iconita galbena cu semnul exclamari si zice

Updates are ready for your computer
Click here to installthese updates

Asa dau pe el bifez Express Install si apoi dau Install

Zice la primi failed si la al doilea tot failed si apoi zice asa

Some updates could not be installed
The following updater were not installed
Security Update for Windows XP (KB248109)

Apoi cand vreau sal sting nu merge

Ce sa fac var rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac cum sa fac ajutor

Daca as putea as da 100000000000 de funde pentru cel care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Intra in control panel, automatic updates si opreste automatic updates. Schimba pe never download sau pe manual updates, am uitat exact cum era la Vista. In orice caz, nu e nimic grav, trebuie doar sa opresti update-ul. Ca sa ajungi mai usor la setari, scrie in Start, in bara de cautare, cuvantul "updates".

| AbcDaBcDe explică (pentru valentingb):

Iti multumes de ajutor chiar nu stiam ce sa fac daca nu spuneai tu

| valentingb a răspuns (pentru AbcDaBcDe):

Pentru asta exista TPUhappy

3 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

De obicei upaturile se instealaza cand inchizi pcbig grin Debifeaza express install si lasale sa se instaleze singure cand se inchide pc.big grinSper sa te fi ajutat.