| ღMalynutzaღDeeaღ a întrebat:

BUNA! Recent mi-am luat un nou telefon :Sony Ericsson Yendo, am bagat melodii pe el si totul merge bine, insa nu merge sa bag jocuri sau aplicatii. Care este problema? Trebuie sa intru la setari sa fac ceva sau ce? Pur si simplu dau pe install si apare Failled. Dau funda pentru raspunsul care ma va ajuta! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| xmadutssu a răspuns:

Si jocurile si aplicatiile sunt descarcate de pe net? s-ar putea sa nu mearga pentru ca nu ai setarile pentru internet, mai ales daca esti pe orange.Eu tot asa am patit cu un Nokia c3, nu-mi mergeau aplicatiile desi aveam setarile, insa a trebuit sa fac setarile manuale.Incearca sa faci setarile manuale daca esti pe Orange. Daca nu stii sa faci setarile da-mi add pe messenger si te ajut.Id-ul meu e x.maduts.pupici:*

| xmadutssu a răspuns:

E o mare diferenta intre setarile automate trimise de pe site la Orange si cele facute manual.happy

| ღMalynutzaღDeeaღ explică (pentru xmadutssu):

Nu sunt pe Orange ci pe cosmote si nu m-ai lamurit prea mult

| ღMalynutzaღDeeaღ explică (pentru xmadutssu):

Ai putea sa ma ajuti sa fac setarile manuale? poate asa merge...

| xmadutssu a răspuns:

Du-te la cosmote si te lamuresc ei.

| ღMalynutzaღDeeaღ explică:

Alte sugestii? FUNDA!