| Pavel_GC_1969 a întrebat:

sa stiti ca vreau sa-mi upgradez computerul la Windows 10, versiunea Pro, si vreau sa am cea mai noua versiune de Microsoft Office. Dupa ce am facut upgrade-ul, le voi ava deja? Daca nu, atunci ce versiune de Windos 10 are Microsoft Office 2016 deja instalat?

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Niciuna nu contine office.

| Decicumzici a răspuns:

Niciuna nu are ofice. Aia fie vine la pachet cand cumperi cu bani windows 10 fie o cumperi separat. Licenta word costa cca 200 euro. Daca acum ai windows 8 si faci upgrade la 10 atata ca nu mai platesti licenta. Dar licenta word e altceva.

| Kasper56 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Trebuie sa faci urmatoarele lucruri:
Upgradezi de la Windows 7/8/8.1 la Windows 10
Descarci Ms Office 365
Iar dupa, astepti sa se instaleze. Urmareste acest video:
https://www.youtube.com/watch?v=u6N3Qf3TMSo