| antooo08 a întrebat:

Saptamana asta trebuie sa imi aleg un model de telefon.eu m-am gandit la Samsung S5230. Am auzit ca samsungurile nu sunt bune, ca dupa un timp functioneaza mai greu, ca se aude foarte incet. voi ce parere aveti? care sunt avantajele si dezavantajele la acest telefon?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung-urile dintotdeauna au fost vazute ca fiind telefoane de fite, au implementate tehnologii de ultima ora fara a fi testate suficient de mult. Pe langa faptul ca bateriile tin foarte putin in comparatie cu alte marci si carcasele sunt foarte fragile ca dupa un an sa ajungi sa nu il mai recunosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si imagine e ok... Functionalitate insa...mai putin. Alege alta marca happy

| leny a răspuns:

Au un design dragut dar nu cred ca sunt atat de bune...eu am avut unul si la nici un an de cand l-am luat pur si simplu s-a stricat(fara sa-l trantesc, sa-l ud &co)...

| bobocandrei a răspuns:

Tind sa contrazic cam tot ce s-a scris aici. Eu acum detin un Samsung F480 (in decembrie face un an) si un E520 (tot in decembrie face 2 ani)...si sunt mandru de ele. Bateria nu si-a schimbat la nici unu puterea; erori nu am vazut la nici unu...etc.
Singura problema care sa zic ca o am (si mi se pare normala), este faptul ca s-a decolorat carcasa telefonului E520...in conditiile in care n-am husa la el, l-am frecat prin buzunare + santiere. Mai mentionez ca inainte de F480 am avut tot un samsung....nu mai stiu sa zic tipul, oricum...merge foarte bine la sora mea.

| Cyokhi a răspuns:

şi eu am samsung... da nu`s bune de nimic dupa parerea mea .nu se mai aude asa tare ca la inceput. dupa o vreme senzorii nu mai merg bine...vai s`amar:-si. dupa parerea mea nokia ii cel mai bunbig grin