| xCangur a întrebat:

Ce parere aveti despre un A5 2017? Care sunt avantajele si dezavantajele? Sunt telefoane mai bune in acelasi pret?

Răspuns Câştigător
| bluegreen a răspuns:

Am avut ocazia să mă joc cu unul și am fost plăcut surprins, poze ok, senzor de amprente rapid, ecranul foarte bun și îmi place faptul că e rezistent la apă. Din cate am auzit de la cei care îl folosesc zi de zi, cică se încălzește ușor când e la încărcat și când stau mult pe video, și se încălzește destul de tare când îl folosește în timpul încărcării, se blochează daca navighezi intre multe aplicații și în cazul în care te interesează, snapchatul ii da de furcă, in rest am înțeles că se împacă bine cu el, sper sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: