| adi_9313 a întrebat:

Buna seara, am cumparat o imprimanta LEXMARK X2670 care avea cartus black 14 si mi s-a spus ca nu pot sa le reancarc, am luat cartuse 14A.
Acestea se pot reancarca
Va rog frumos sa-mi raspunde-ti.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Eu am multifunctionala Lexmark si am incarcat intotdeauna cartusele! Cine Dumnezeu ti-a zis ca nu merg reincarcate!?!?

| adi_9313 explică (pentru MoneyMoney):

Iti multumesc frumos si as dori sa imi spui daca ai gasit tus 14A

| MoneyMoney a răspuns (pentru adi_9313):

Eu am Lexmark X 1150 si am gasit mereu sa o incarc la refill center!

| MoneyMoney a răspuns (pentru adi_9313):

Eu am Lexmark X 1150 si am gasit mereu sa o incarc la refill center! Multumesc mult pentru fundawinking

4 răspunsuri:
| Mihai_Adrian_1976 a răspuns:

Da merg reancarcate dar sa fiii foarte atent sa nu lasii sa se consume pana la ultima picatura din cartusi