| untu a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor din partea voastra sa ma ajutati sa gasesc sau sa creeez un site bun care sa pun pozele si videoclipurile in siguranta (in cloud) si de unde pot descarca de acolo in caz ca am nevoie de o poza!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creezi un cont Google,
https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

si apoi te conectezi la google Drive cu contul de Google care l-ai facut in lick-ul de mai sus.
https://www.google.com/drive/

Dupa ce te-ai conectat la Drive, poti face foldere si subfoldere si incarci acolo ce vrei.mai putin material piratat pentru ca ti le sterge. ori decate ori vrei sa descarci, te conectezi la google Drive, alegi ce vrei sa descarci si dai pe download.

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti pune pe Google Drive. 15Gb, gratuit, doar trebuie sa ai un cont Google (pentru oricare din serviciie lor).

| K0sti a răspuns:

Nu exista siguranta pe Internet! Siguranta e doar la tine!

| Rommeo a răspuns (pentru K0sti):

Asa daca o luom nici cand mergi pe strada nu esti in siguranta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

Corect. Sa zicem ca stick-ul de memorie este scump dar un un cd/dvd costaa doi lei.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu trebuie sa te bazezi pe stick, acum e, acum nu mai e...se strica usor! Dar pe DVD raman mult timp daca-l scrii cum trebuie si ai grija de el!

| untu explică (pentru K0sti):

Cum se face sa salvam pozele si videoclipurile pe DVD? Eu am un stick de memorie de 8 GB!

| K0sti a răspuns (pentru untu):

Exista Nero, foloseste-l!

| untu explică (pentru K0sti):

Cum adica ca usb stick-memory se strica usor? Ati avut probleme de genul asta?

| K0sti a răspuns (pentru untu):

Frecvent! Am vreo 5 stick-uri defecte!

| untu explică (pentru K0sti):

Valeu! Va multumesc frumos K0sti pentru un sfat bun si folositor! O sa incerc sa folosesc DVD-urile!

| K0sti a răspuns (pentru untu):

Cu placere!

| gelu1970 a răspuns:

Mega

| Rommeo a răspuns:

Sau MegaCloud unde ai 50 Gb gratuit. Trebuie sa-ti faci doar un cont.