| master_3159 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o intrebare. Vreau sa instalez mozilla firefox dar fara sa afectez Internet Explorer cum pot face asta? Daca instalez mozilla imi dispare Explorerul. Cum pot sa fac? Am nevoie repede de ajutor.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inteleg cum ti se intampla asta, n-au nicio legatura unul cu altul, poti instala cate browsere de internet vrei, doar sa-ti intre in C. Si eu am ambele browsere si n-am nicio problema. Nu stiu dar poate nu ai spatiu destul in C, uita-te la asta. Mai poti incerca si invers, instalezi intai Firefox si apoi IE. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-ti dispare nici un IE! Eu voiam sa dispara, ca aveam o varianta antica, dar n-a disparut al naibii! Urmeaza pasii care se cer la instalare si gata!

| Jadis a răspuns:

Nu stai linistit. Si eu aveam interenet Explorel si mi-am instalat mozila si no patit nimic. Apoi mi-am instalat si Opera si nu se sterge nimic au iconite diferite deci instaleaza-l

| ChRoM a răspuns:

Pai cand il instalezi o sa iti apara o casuta care trebuie debifata scrie use my firefox as my deafault web browser si o sa ramana explorer normal si mozzila normal

| master_3159 explică:

Pai am Opera si nu am probleme dar eu cred ca am dat ca mozila sa fie browserul explicit si mia acoperit intr-un fel IE