| andyandreeas a întrebat:

Am si eu un telefon Nokia 2630 si imi cere un cod de siguranta dupa ce bag pinul. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu acel cod? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 0anaLovesHIPHOP a răspuns:

Incearca 12345, sau 1234, sau 0000 sau 00000.
Daca nu merge, inseamna ca ai patit si tu ca minehee hee, si eu am avut unul, si nu ii stiam codul de singuranta desi nu il schimbasemtongue

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca imi dai codul IMEI te ajut eu sa-ti dau codul de securitate!
ast mesaj!

| Intruder19 a răspuns:

0000 sau 1234

| 3ntzz a răspuns:

DA!
Te pot ajuta happy

Codul este scris pe cutia cartelei
P. S. trebuie' sa zgarmi cu unghiutza sau cu moneda peste chestia aia gri si acolo scrie codul.
Daca nu intreab-o pe aia de la care ai luat cartela sau telefonul ...sau ala :-J
La multi ani...
aaaaa adica sarbatori fericite laughing

| Bisquit_3690 a răspuns:

Daca telefonul este nou codul ar trebui sa fie 00000 (5 sau 6 de 0 numai stiu sigur). Daca ai luat telefonul de la cineva e posibil ca aceea persoana sa fii schimbat codul.Sau poate l-ai schimbat tu.

| Zwart14 a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti codul acela pentru ca e unic la fiecare telefon si din cate stiu eu codul este scris pe cutia telefonului.

| Overlord a răspuns:

Incearca 12345. Yo asa am facut si a mers!

| keinelust a răspuns:

De obicei ar trebui sa fie 0000 sau 00000 la toate aparatele Nokia