| jhgkuyt6 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine urgeent! am un telefon nokia 2630 si e codat.am download-at de pe net un program foarte bun are toate marcile de telefoane in afara de modelul meu... dati-mi si mie site-uri daca stiti, de unde pot decoda nokia 2630 plsss. urgent! dau fundita.

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Nu-l poti decoda tu singura de capul tau. Pentru decodare de telefon exista un dispozitiv special care are un soft al lui. E o treaba mai complicata decat bagatul aiurea de coduri pe care "cica" le gasesti pe net. Si te costa totul doar vreo 15 -20 de lei.

2 răspunsuri:
| robertosi a răspuns:

Dam imieiul telefonului prin pm

| jhgkuyt6 explică:

356423028656779 merci!:*