| LaurikusDiDi a întrebat:

Cum as putea decoda telefon nokia? mentionez ca nu stiu codurile pentru ca l-am gasit undeva( intr-o alta tara) este un model mai vechi NOKIA 2630 si as vrea sa vad daca pot sa imi pun cartela in el. ma poate ajuta cineva? adica sa imi dea mai multe informatii despre ce ar trebui sa fac... nu fiti rautaciosi.multumesc :*

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergi la un magazin Orange sau Cosmote(sau ce retea ai). Din cate stiu eu, nu poti sa il decodezi singur.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| maria999 a răspuns:

Buna! Eu mi-am decodat un telefon la un magazin de reparat telefoane.Te poti duce la unul din apropierea ta! Trebuie doar sa spui ca vrei sa-ti decodezi telefonul mobil!