| Finzz a întrebat:

Buna seara am Windows 7 Royale Xp si am o placa video Nvidia GeForce Fx 5500 si nu stiu de unde sa gasesc pentru windows`ul meu driverul ei ma puteti ajuta va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

Http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html aici este deja selectat de mine tot.dai doar download.

4 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us dupa ce selectezi modelul dai search si iti apare si pagina de descarcare. daca nu te descurci da-mi reply si te ajut. succes.

| ahileintaiul a răspuns:

Pe site-ul producatorului placii, alege driver-ul pentru xp

| aryana1991 a răspuns:

Pe softpedia vei gasi

| Finzz explică (pentru aryana1991):

Te rog frumos poti sa imi dai si linkul multumesc frumos mentionez ca am 14 ani