| hibridboy a întrebat:

Buna TPU am o placa video nVIDIA geforce fx 5500 si nu gasesc driverul de la ea nu imi puteti da voi vreun site placa video e de 250 mb si 128 bit stiu ca nu e prea buna inca imi strang banuti sa imi iau alta dar pana atunci vreau sa ma joc putin cu ea si sunt sigur ca va merge sa joc cs dau funda la cine imi da driverul bun

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu e vorba ca "nu e prea buna" ci ca e piesa de muzeu. Ce driver sa mai gasesti la vreo 12-13 ani dupa lansare? Pe site-ul NVIDIA ai binevoit sa incerci, sau ai cautat in gunoi? Ia uite - http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/5753/en-us - a durat 5 secunde. CUM NAIBA e posibil sa nu gasesti ceva asa de evident?

1 răspuns:
| nda a răspuns:

Https://driverscollection.com/? H=GeForce%20FX%205500&By=NVidia&SS=Windows%20XP
iti merg mai multe jocuri pe placa aia, nu doar cs.
stiu ca n-ai cerut, dar totusi, uite niste jocuri care sa le joci cand te plictisesti de cs.
splinter cell chaos theory, delta force black hawk down, igi covert strike, nfs underground 1 si 2, nfs most wanted 2005, nfs carbon, gta san andreas, gta vice city, sims 2,