| Buffyo a întrebat:

De ceva vreme mi-a disparut acea sectiune din taskbar de unde alegeam limba pentru tastatura. Am intrat in setari la 'languages', la 'keyboards and languages', la 'change keyboards', dar tot nu merge. Ma puteti ajuta, va rog? Seara buna!

Răspuns Câştigător
| TsonPing a răspuns:

Vezi ca la Taskbar ai o Sageata sa spun asa si mai jos ai Customize si de acolo poti alege Show Icon or Hide Icon (arata iconita sau ascunde iconita)
Bafta, funda?

| Buffyo explică (pentru TsonPing):

Trebuia sa umblu in 'run', dar iti multumesc oricum. apreciez ajutorul

1 răspuns: