| anonim_4396 a întrebat:

SM bus controller.Ce este si cum il pot descarca.Imi da in manage device cu semnul intrebarii. Nu ma puneti sa copii modelul ca elung si nu stiu sa pun semnul"/" invers.De asemenea nu inteleg daca in model, 0 e zero saulitera O. As prefera un program care sa depisteze acel SM bus controller si sa ma bage direct la download. Am reusit sa instalez driverul de sunet si video cu programul 3DP chip dar aces bus controler nu il poate downloada.Si inca o intrebare, e necesar acest bus controler? Folsesc xp sp 3, multumesc.

Răspuns Câştigător
| MilkyWAY3027 a răspuns:

Descarca SlimDrivers http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/SlimDrivers.shtml (programul e gratuit dar s-ar putea sa-ti deschida anumite pagini pe net) si scaneza sa vezi de ce drivere ai nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru MilkyWAY3027):

Multumesc.Am reusit cu SlimDriver. Am upadatat toate driverele care erau acolo si cereau updatare si acum nu mai e semnul intrebarii la manage, other program. Mi-a deschis numai prima data o pagina de download pe net dar am inchis-o si de atunci nu mai am probleme.Recomand acest SlimDriver pentru updatarea tuturor driver-ilor unui calculator.

5 răspunsuri:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Super frate sfatul vostru... m-a ajutat si pe mine... va multumesc frumos.
Rorro.

| anonim_4396 explică (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Da! happy

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum am descoperit si late programe bune ce nu trebuie sa lipseasca nici unui utilizator PC
1. TuneUp Utilities
2. SpeedUp MyPC
3. Slim Drivers
Toate astea te ajuta sa ai in regula PC-ul tau, upgradat corespunzator si sa-l rulezi fara probleme.
Gasesti si serialele de activare pe serials ws

| anonim_4396 explică (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Programele le desscarcam si utilizam doar atunci cand avem nevoie.Desigur ca trebuie o serie de programe care nu trebuie sa lipseasca din pc dar alese cu mare grija. Unele programe mai da la descarcare si altele ascunse.Cand descarci ceva mare atentie la ce vezi bifat. In caz ca vezi ceva bift in care iti spune ca pagina de pornire va fi schimbata mnu da accept, ci bifezi advanced si acollo debifezi tot ce iti bga pe gat acel site de download.