| Alexandra_Andrei_1990 a întrebat:

Buna seara, tocmai am achizitionat un laptop Acer i3 nVIDIA 2 gb dd3 hdd 1000, si as vrea sa trec de la linux la windows 7, ma poate ajuta cineva, cum sa parcurg acest procedeu, multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Hackmebleat a răspuns:

E foarte simplu, ai nevoie de un stick si un pc/notebook care lucreaza si care ai sa te lămurești cum sa te folosești (unul cu Windows)(stickul de 4gb minim). Descarcă de pe internet Windowsul care îl dorești si folosind programa UltraISO pune-l pe stick(nu e numai decat să folosești această programă).Fa-ti boot de pe stick si instalează Windowsul.Cauta pe Youtube How install windows

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru Hackmebleat):

Mersi, am reusit sa il formatez azi noapte, dar i-am instalat 32 si vad ca toate driverele sunt pe 64 biti.

| Hackmebleat a răspuns (pentru Alexandra_Andrei_1990):

Pentru 2gb ram si mai puțin folosești x32, dava ai 4gb ram si mai mult x64