| Schwarzenegger a întrebat:

Buna seara TPU!
Am intrat prin Local Disk D: si am gasit un folder numit b93be926792638e95cc2.
Ce e cu el? La ce foloseste? Cand am intrat are tot felul de foldere numite 1951; 1267; 1881...
_____________________________________________________
Cine-mi spune ce-i cu el sau daca-l pot sterge/muta/redenumi are fundita.

Răspuns Câştigător
| ultrassss a răspuns:

Este un folder care nu este folositor poti sa il stergi a aprut acolo in urma unor instalari facute de tine happy bafta

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Îl poți șterge.Acel folder este un folder temporar creat de o aplicație sau ceva și care nu mai folosește.Succes

| JohnnyWylde a răspuns:

Update-urile de la Windows se descarca in acele foldere, apoi se instaleaza.

| Schwarzenegger explică:

Multumesc, am acordat fundita, l-am sters si nu am patit nimic, cat despre tine Johnny, zici ca erau update-urile de la windos, mie windows-ul nici macar nu mi se updata, bafta.