| anonim_4396 a întrebat:

Hey:*:* am o problema. In LOCAL DISK ( Chappy imi arata memoria plina, adica din 16, 6 GB (totalul) mai am liber 934 MB, si imi tot arata sa curat discul. Am intrat de curiozitate (fiindca stiam ca nu prea am nimic acolo doar chestile ce tin de sistem ), sa vad care este treaba, si am vazut ca erau ceva foldere ascunse. P. S. filmele si pozele le tin in D: asa ca nu are legatura cu C:. Erau multe foldere ascunse ( 67) si fiecare este numit $NtUninstallKB955069$. si ocupa 883 KB unul, Inauntru este ceva folder numit "SPUNINST", si inaunntru folderului astuia mai sunt alte chesti, ceva WINDOWNS SERVICE PACK UNINSTALL, WINDOWS CORPORATION. Cred ca din cauza folderelor astora s-a umplut asa memoria dar nu am nici o idee ce sunt si de unde au aparut acolo. Care ma poate ajuta:*:*:

1 răspuns:
| NoKidding a răspuns:

Nu te baga in fisierele astea...ca am sters odata din ele si nu puteam sa intru in partitii, doar daca dadeam click dreapta si apoi explore. tu ai ceva virusi care umple hdd-ul cu diferite chestii. ce trebuie tu sa faci este sa iei dupa net Ad-aware sau km asa ceva, este un fel de antivirus si dau un scan. ala sigur iti rezolva problema.si este FREEwinking