| sftb a întrebat:

Buna seara TPU am o problema cu windows-ul il instalez urmez toti pasii si imi arata ca se instaleaza dar nu se sterge nimic de pe calculator oare din ce cauza se intampla asta multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza Windows-ul prin bootare, sterge si formateaza partitia pe care-l instalezi (C).

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

De ce nu formatezi partitia an care instalezi windowsul sau daca ai an alta parte windowsul vechi instalat si partitia aia trebuie formatata