| Bibi16 a întrebat:

Buna seara, TPU.Am si eu o problema.Telefonul mi-a ars 4 randuri de casti in mai putin de 6 luni.Pur si simplu nu se mai auzea intr-o casca(castile lui originale)Am decis sa-mi cumpar si un al 2 lea rand de casti, si acestea s-au stricat in 2 luni.Am cumparat alt rand de casti, acesta s-a stricat tot cam in 2 luni.Si la al 4-lea rand de casti parca am inebunit.Niste casti sunt totusi scumpe. Aveti ideea cumva ce se intampla? Are telefonul probleme ceva? Mentionez ca telefonul est HTC cha cha.

3 răspunsuri:
| Valentyn22 a răspuns:

Da si tu volumu cand asculti mai incet.

| Bibi16 explică (pentru Valentyn22):

Da multumesc frumos.eu am o problema aici.mi-e frica ca mi s-a stricat telefonul si tu zici de volum.Da ce sa zic.Mersi mult.

| Valentyn22 a răspuns (pentru Bibi16):

Cu placere.