| BIeNcuTzZaSexxxY a întrebat:

Buna seara TPU!

Vreau sa imi cumpar un telefon pana in 550 lei.

Am pus ochii pe Samsung Galaxy Chat si Samsung Galaxy Young, dar nu stiu pe care sa il aleg!

Daca aveti vreo idee, daca a-ti folosit unul dintre ele dati-mi un sfat.

Sau alt telefon pana in 550 lei.

Veniti si cu un argument, va rog!

Funda!

Răspuns Câştigător
| PikachUS a răspuns:

Eu am detinut un Galaxy young. Telefonul se prezinta impecabil nu da erori nimic. Mai ales dupa ce i-am facut root mergea exceptional. funda?

5 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Young se merita http://bit.ly/1aja7ln

| Komarov a răspuns:

Incearca un telefon din distributia AllView sunt simpliste si performante cat de cat multumitoare Galaxy Young e un telefon foarte slab parerea mea foarte mare lag in plus fata de asta are si chispet adreno 200 care nu ajuta foarte mult la jocuri dimpotriva Allview reprezinta o alternativa foarte buna sunt destul de dragute si au android ics aici depinde si de criteriile care le vrei adica pentru. chat da este bun galaxy chat dar galaxy young e absolut bata telefonul ala o zic din proprie experienta m-am descotorosit de el la primele zile de utilizare deci Allview este o alternativa buna

Răspuns utilizator avertizat
| Trollman a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda Allview a4all,e ieftin si bun, dar daca vrei Samsung alege Samsung galaxy chat ca este un telefon frumusel iti este mai usor sa trimiti mesaje daca esti genul mesajelor si sunatului la telefon si intrarea pe net dar daca vrei sa te joci mai mult iti recomand galaxy y e bun, conexiunea la net e super si e un telefon pentru poze chiar daca are 2mp, sper sa faci alegerea potrivita

Răspuns utilizator avertizat