| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site de pe care imi pot descarca un program cu care pot face poze cu camera laptop-ului? Am incercat ManyCam dar imi ramane numele MantCam scris pe poza si nu imi place.Vreau un program pe care sa il descarc in calculator(nu online). Funda si vot restul.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Intra aici : http://www.cameroid.com/snap.php si da pe allow, iar dupa site-ul respectiv poti face poze cu ajutorul camerei dupa laptop.

Acum programul camerei foto dupa laptop ca sa-l poti instala offline, mai intai trebuie sa-l descarci. Intri pe site-ul producatorului la suport, cauti modelul laptopului tau, si descarci driver-ul.

Bft!