| Adelin_Dodoc_2000 a întrebat:

Buna sunt in Spania si as vrea sa imi bag internet din Romania de la rcs-rds sau romtelecom se poate? Cel mai bun raspuns Funda happy!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca poti, trebuie doar sa ii convingi sa traga 3000km de cablu pana la tine

| Sn4k3 a răspuns:

Ia suna si intreaba-i, vezi daca au un cablu asa mai lung.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ne bucuram ca ai plecat in Spania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate Spanioli sau fiecare tara au providerii lor de internet.Nu poti si nu gasesti provideri ca RCS_RDS cu abonamente si optiuni de internet la pret si viteza din Romania. Vezi si tu ca RomTelekom inseamna telefonie din Romania, cum ii este si denumirrea, nu poti aduce provideri din Romania acolo. Macar stim ca Romania exceeleaza numai la internet bun fata de alte tari.happy O seara placuta si cauta un provider de internet din Spanai, stiu ca este scump dar nu avem ce face.

| DryIce a răspuns:

Buna sunt in Spania si as vrea sa imi bag internet din Romania de la rcs-rds laughing wtf. Ce are daca iti pui net din Spania? Cum suparare tragi cablu din Romania pana in Spania rolling on the floor si pe 3g daca ai e din Spania nu are cum sa fie de la noi happy

| DryIce a răspuns (pentru DryIce):

That will be a fken long long cable laughing

| blAster85 a răspuns:

laughing)man nu se poate si eu visam la asa ceva, pentru toti care radeti, viteza la net aici e de cacao, de aia intrebaselaughing