| anonim_4396 a întrebat:

Termin clasa a 8-a si trebuie sa fac un album cu poze si cu text laughing). A facut un coleg. dar l-a facut urat..si ma gandeam sa fac eu si cu inca o colega inca un model si sa-l aratam clasei.
[ Poza + text langa, pe fundal alta pozabig grin]
Ma puteti ajuta cu un program bun? Am cautat pe google dar n-am gasit nimic calumea.:-s.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presupun că PhotoScape. Nu e cine ştie ce, dar pentru albumul tău merge.E şi foarte uşor de folosit.

http://photoscape.en.softonic.com/

1 răspuns:
| GamesHacker21 a răspuns:

Ulead Video Studio eu l-am folosit de multe ori am facut 6 sau 7 videoclipuri cu el Funda?!